Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Pardus 2007

YazarMesaj
conspiracy
Aktif Üye
Aktif Üye
conspiracy

Erkek Mesaj Sayısı : 53

Pardus 2007 Empty
MesajKonu: Pardus 2007   Pardus 2007 EmptySalı Tem. 15, 2008 9:12 am

Pardus işletim sistemi; kurulum ve kullanım kolaylığı ile, KDE masaüstü ortamında sağladığı kullanışlı, uyumlu ve güvenli birçok geliştirme ile işte karşınızda. Pardus ile internete bağlanabilir, e-postalarınızı okuyabilir, dostlarınızla güvenli bir şekilde iletişim kurabilir, müzik dinlerken ya da film izlerken bilgisayarınızın çokluortam yeteneklerini sonuna kadar kullanabilirsiniz. Pardus'un sizin için yapabileceklerini keşfetmeniz için http://www.pardus.org.tr adresini ziyaret etmenizden onur duyacağız.

Pardus 2007 RC Sürümündeki Yenilikler
Küçük paketler, hızlı güncelleme // Pardus paket yöneticisi PiSi’de yapılan geliştirmelerle yazılımlar artık çok daha az yer kaplayıp, internet üzerinden çok daha hızlı indirilebiliyorlar...
Paket yöneticisi // PiSi’nin kullanışlı ve sevimli grafik arayüzü kullanılarak yazılımların güncelleme ve kurulum süreçleri de büyük ölçüde kolaylaştı.....
Hızlı açılış // Pardus yapılandırma çerçevesi ÇOMAR kullanılarak geliştirilen açılış sistemi sayesinde diğer işletim sistemlerine göre çok daha hızlı açılıyor....
Hata düzeltmeleri // Bir önceki beta sürümü "ATA"ya göre, 200'e yakın hata düzeltmesi...
Diğer iyileştirmeler // USB belleklerden başlatılabilme, çok dilli kurulum desteği (Türkçe, İngilizce, Almanca, Hollandaca), Tulliana simge setine eklenen yeni semboller, ...

Pardus 2007 Download

ftp://ftp.pardus.org.tr/pub/pardus/k...rulan-2007.iso

Pardus 2007
1 sayfadaki 1 sayfası